Raudoni atšvaitai į galinį buferį

Daug automobilių, kurie pradėti gaminti nuo 2000 metų ir gaminami dar šiandien, turi mažytį optikos atributą-  raudoni atšvaitai galiniame buferyje. Tuos atšvaitus ankščiau turėjo patys galiniai žibintai, tačiau dabar juos gamintojai dažniausiai gamina atskirai.  Atšvaitai  įtaisyti į galinį buferį ir būna raudonos spalvos. Daugiau  jie įmontuoti į mikroautobusus ar visureigius. Dažna vairuotojų problema, kad jie juos pameta, sulaužo kur  atsirėmę, arba nuima ilgapirščiai. Ne paslaptis, vagys labai myli BMW automobilius.

Galinis raudonas atšvaitas  labai dažnas aksesuaras  BMW automobiliams- juos turi ir penktos klasės sedanai BMW E60, kurie pradėti leisti 2003m. ir 2007m. atnaujinti, tapo „facelivt‘ais“. Ir vieni, ir kiti su atšvaitais, tačiau ir jie atsinaujino. Jeigu BMW E60 automobilis tarkim 2006m. tai reikia dėti iki „facelivft‘o“, jeigu 2008m. reikia naujesnių metų.

BMW X5 E70 taip pat turi tokį pat bruožą, buvo pradėtas gaminti jau 2006m. pabaigoje, o 2010m. 04 mėn. pagamintas „facelift‘as. Galiniai atšvaitai ir vėl skiriasi, tačiau ne bėda! Autobalta tau padės!

Autobalta įmonėje galėsi įsigyti atšvaitus. Mūsų serviso meistrai galės įstatyti.

Pas mus galite užsisakyti arba yra vietoje ir kitoms markėms ir modeliams raudoni atšvaitai į galinį buferį:  VW Toureg, VW Transorter T5, VW Golf VI, Golf VI GTI, Nissan Qasqai, Mazda 3, Skoda Octavia ir t.t. Lauksime pas mus!!