Parktronikai, parkavimos sistemos, parktronikų davikliai

Automobilių parkavimo sistemas dažniausiai vadiname  “parktronikais” . Jų pagalba galima saugiai ir patogiai parkuoti automobilį. Šių dienų automobilių be jų, beveik neįsivaizduojame. Tačiau parktronikai dažnai sugenda. Pagrindinis gedimas, pradeda nebeveikti bent vienas parktronikų daviklis. Šią problemą išspręsime mes- “Autobalta”.  Pas mus galite užsisakyti arba yra vietoje daugeliui automobilių parktronikų davikliai. Jie pagaminti Taivanyje, tačiau puikiai veikia ir ilgai tarnauja! Mes galėsime ir pastatyti.

Autobalta įmonėje dar galėsite įsigyti ir pasistatyti negamyklinius parktronikus (parkavimo sistemą). Pas mus parduodamos ir aukštesnio lygio parkavimo sistemos su kameromis, kurių pagalba bus dar saugiau parkuotis, nes galėsite matyti vaizdą automobilio gale. Automobilio bamperyje sumontuotų ultragarsinių jutiklių pagalba, garsiakalbis dažnėjančiu pypsėjimu arba LED – LCD displėjus įspėja apie atstumą iki kliūties, kas žymiai palengvina  manevravimą  erdvėje, automobilio parkavimą. Ypač paranku parkronikai  tamsiu paros metu, ar žmonėms su mažesniu vairavimo stažu, taip pat vyresniems žmonėms  ir žmonėms kurie sunkiau jaučia naujo automobilio gabaritus jį parkuojant. Parkavimo sistemos darbo funkcija yra laiku įspėti vairuotoją apie priartėjimą ne tik prie didelių, bet ir prie mažų objektų. Parkuojant automobili atbuline eiga, dieną bei naktį, blogo matomumo sąlygomis ar lyjant, parkavimo sistema tikrai padeda.

Todėl jeigu sugedo Jūsų gamykliniai, arba norite įsigyti ir pasistatyti negamyklinius parktronikus, tau padės „Autobalta“. Kreipkitės pas mus!! Padėsime!