Apsauga nuo vagystės: BMW Start&stop

Servisas „Autobalta“ – Vilnius Lukšio 16, jau diegia papildomą apsaugos sistemą Jūsų BMW automobiliui!

Pagal policijos pateiktus duomenis, pernai Lietuvoje įvykdyta 1016 automobilių vagysčių. Nors žvelgiant į pateikiamus duomenis drąsiai galima sakyti, kad visą dešimtmetį automobilių vagystėmis labiausiai garsėja būtent Kauno apskritis, pernai į priekį įsiveržė Vilniaus apskritis. 2016 m. čia įvykdyta 290 vagysčių, o Kauno apskrityje – 269. 2016 metais pavyko ištirti vos apie 30 procentų automobilių vagysčių. Šis skaičius gerokai mažesnis nei 2015 metais, kai tokių nusikaltimų buvo ištirta apie 43 procentus. Pasak specialistų, vienas labiausiai mėgstamų nusikaltėlių- BMW markės automobiliai.
Į BMW nusitaikoma, nes BMW labai populiarūs jaunimo tarpe, jų dalys laužynuose pačios brangiausios ir turi didžiausią paklausą. Vagys savinasi tuos automobilius ardymui dalimis arba parduoti tiems, kas juos išardys..
Pavogti automobiliai dažniausiai neturi saugos priemonių arba jas labai lengva įveikti. Dažnai pavagiami automobiliai, kurie turi vadinamą „Start&stop“ sistemą. Ta sistema nulaužiama ir atrakinamas lengvai Jūsų automobilis. Jeigu automobilis yra naujas, apynaujis ir brangus, tikėtina, kad vagys suklastos jo identifikavimo numerį ir vėl bandys paleisti į rinką. Kitas, kur kas dažnesnis, variantas – pardavimas dalimis.
Tačiau ši problema jau išsprendžiama. Automobilio saugumu galime pasirūpinti mes- „Autobalta“. Mes įdiegsime sunkiai įveikiamą apsaugos sistemą vagims ir išduosime reikalingus dokumentus Jums, kad galėtumėte juos pateikti savo draudimo kompanijai draudžiant kasko draudimu.